Zdobądź numer EORI

Nadanie numeru EORI

Uzyskanie unikatowego numeru EORI, który jest wymagany do identyfikacji przedsiębiorców przez unijne organy celne, to procedura, na którą wiele firm po prostu nie ma czasu. Dlatego odpowiedni wniosek możemy złożyć za Ciebie. Dzięki temu masz pewność, że formalności zostają zrealizowane profesjonalnie i szybko.

Aby uzyskać numer EORI wystarczą 3 proste kroki:

1. Proszę wypełnić poniższe upoważnienie oraz dokonać opłaty skarbowej 17zł zgodnie z informacją na dole strony upoważnienia.
Upoważnienie do pobrania

2. Następnie proszę o zeskanowanie wypełnionego upoważnienia wraz z potwierdzeniem przelewu opłaty skarbowej i przesłanie na poniższy adres mailowy.

dokumenty@eori.com.pl

3. Oryginały dokumentów proszę wysłać pocztą bądź kurierem na adres:

Kornel Kołucki, Ul.  Pańska 7/77, 00-124 Warszawa.

W chwili otrzymania e-maila z dokumentami wysyłamy wniosek elektroniczny do Urzędu Celno-Skarbowego o rejestrację Państwa firmy oraz procedujemy całą rejestrację.

nr eori

Numer EORI – wniosek

Mając wszystkie dokumenty, przystępujemy do działania. Z Twoim upoważnieniem możemy przygotować i wysłać wniosek do Urzędu Celno-Skarbowego, aby uzyskać EORI. Pamiętaj, że Polska jako kraj członkowski Unii Europejskiej jest jednym z państw, w których należy posiadać właśnie ten numer, aby móc zająć się eksportem i importem poza granice Wspólnoty.

Dzięki naszemu wsparciu:

  • oszczędzasz czas, który możesz poświęcić na prowadzenie swojego biznesu,
  • zdecydowanie przyspieszasz nadanie numeru EORI,
  • zyskujesz merytoryczną pomoc – mamy duże doświadczenie w świadczeniu tej usługi.

Napisz lub zadzwoń, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji albo postępuj według trzech wskazanych wyżej kroków, zaczynając od pobrania upoważnienia.