Jak uzyskać numer EORI ?

Niezbędny do identyfikacji przez podmioty celne numer EORI jest rozwiązaniem, którego podstawa prawna obowiązuje od czasu wejścia w życie unijnego rozporządzenia z 2013 roku. Również polscy przedsiębiorcy, zainteresowani importem oraz eksportem dóbr poza krajami UE, potrzebują go do prowadzenia działań na skalę międzynarodową.

Właśnie dlatego rekomendujemy zlecenie tej usługi specjalistom z naszej firmy. Mamy szeroką wiedzę oraz ogromne doświadczenie w zakresie tych procedur i możemy je zrealizować w ekspresowym tempie. Wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a zapewnimy fachową pomoc. Nie tylko wiemy, jak uzyskać numer EORI poprzez platformę PUESC – specjalizujemy się również w prawie celnym, dlatego jesteśmy w stanie reagować na wszystkie pilne potrzeby polskich firm.

Pozostajemy do dyspozycji małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, które zajmują się eksportem lub importem. Cały koszt usługi zamyka się w kwocie 200 złotych netto. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia z realizacji usług. EORI jest niezbędne do tego, aby w pełni legalnie działać na zagranicznych rynkach.

Rejestracja i uzyskanie numeru EORI prowadzone jest w Systemie Elektronicznej Rejestracji Przedsiębiorców (SZPROT). Wnioski składane są elektronicznie za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych (PUESC). W ten sam sposób można dokonać aktualizacji danych podmiotu lub aktywować/dezaktywować numer EORI.  Cały proces zarejestrowania firmy w systemie PUESC oraz aktywacja numeru EORI wydaję się prosty jednak zawiłość systemu oraz obowiązek podwójnego przybycia do urzędu celnego (pierwszy raz przy rejestracji firmy, drugi raz przy nadawaniu numeru EORI) sprawia całą operację bardzo skomplikowaną i pochłaniającą dużo czasu.

Nasza usługa polega na całkowitym outsourcingu tego zadania w nasze ręce. Zajmujemy się profesjonalną rejestracją podmiotów gospodarczych w systemach celnych oraz wsparciu w problemach z nimi związanych.

Koszt zarejestrowania firmy w elektronicznych systemach celno-skarbowych oraz nadanie numeru EORI wynosi tylko

200 PLN netto.

Wystarczy że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się całą resztą. Zapraszamy.

eori jak uzyskać